Open lesweek maandag 10 tot en met vrijdag 14 september 2018

OPEN LESWEEK BIJ CULTUURLOCAAL

In de week van 10 tot en met 14 september is iedereen van harte welkom om een kijkje te komen nemen in de les. Meer interesse?

Maak dan met de docent een afspraak voor een gratis proefles.

LOKAALINDELING en ROOSTERTIJDEN

MAANDAG

Lokaal 2     Harp – Leonieke de Kleer                         16:30 – 19:30

Lokaal 3     Cello – Marije de Jong                               15:00 – 21:00

Lokaal 4     Piano – Wim Soeters                                15:15 – 20:30

Lokaal 5     Keyboard/Piano – Hans Cok                   15:15 – 17:45

Lokaal 6     Piano – Joel Dieleman                              16:00 – 20:00

Lokaal 7     Klarinet – Monique Kruijdenberg          15:30 – 20:00

Lokaal 8     Viool – Annelieke Marselje                       16:00 – 20:30

Lokaal 9     DJ Groep: Mixen plus Rekordbox – Toon Vengossie start binnenkort

Lokaal 11   El.gitaar – Mark Stevens                          17:00 – 19:30

Lokaal 12   Gitaar/Band – Silvan vd Zwaag             16:00 – 19:00

 

DINSDAG

Lokaal 2     Saxofoon – Nils van Haften                     18:30 – 19:30

Lokaal 4     Zang (klassiek) Mariet Kaasschieter      18:30 – 21:30

Lokaal 5     Keyboard/Piano – Hans Cok                   16:00 – 18:10

Lokaal 6     Viool – Annelieke Marselje                     16:00 – 20:30

Lokaal 7     Dwarsfluit – Hanneke Meijer                  18:00 – 19:30

Lokaal 8     Gitaar – Silvan vd Zwaag                          15:30 – 20:00

Lokaal 9     DJ Groep: Mixen plus Rekordbox – Toon Vengossie start binnenkort

Lokaal 11   El.gitaar – Maarten Ouweneel                 16:20 – 21:10

Lokaal 12   Slagwerk – Arthur Mols                           15:00 – 21:30

BaerneZaal:        Baernekoor (ochtend)

Improvisatietheater (middag), nog niet gestart

 

WOENSDAG

Lokaal 2     Viool – Arjan Kik                                        15:30 – 20:30

Lokaal 3     Dwarsfluit – Hanneke Meijer                  12:00 – 16:50

Lokaal 4     Piano – Wim Soeters                                 13:30 – 19:30

Lokaal 5     Keyboard/Piano – Hans Cok                   16:00 – 17:00

Lokaal 6     Zang (lichte muziek) – Marinka Stam    16:00 – 20:10

Lokaal 7     Gitaar – Tom A-Tjak                                  13:00 – 13:40

Lokaal 8     Hoorn – Joze Aaftink                                16:45 – 21:30

Lokaal 9     DJ Duo: Mixen – Hugo van Oortmerssen. start binnenkort

Lokaal 10   Cello – Marije de Jong                               14:00 – 21:00

Lokaal 11   Gitaar – Gerhard Koele                             17:00– 20:40

Lokaal 12   Slagwerk – Arthur Mols                           13:00 – 16:30

Doc.vertrek Accordeon – Marieke de Vries              13:45-14:45/16:30-19:30

 

DONDERDAG

Lokaal 4     Piano – Wim Soeters                                 14:45 – 20:30

Lokaal 5     Keyboard/Piano – Hans Cok                  17:20 – 18:40

Lokaal 11   Gitaar – Gerhard Koele                            15:50 – 18:30

 

VRIJDAG

Lokaal 2     Viool – Arjan Kik                                        15:00 – 18:00

Lokaal 4     Muziek op Schoot en Muziek voor Peuters – Nita Prooij (nog niet gestart)

Lokaal 5     Keyboard/Piano – Hans Cok                   16:20 – 18:00

Lokaal 7     Gitaar – Tom A-Tjak                                  16:00 – 20:20

Lokaal 8     Hoorn – Joze Aaftink                                15:00 – 16:30

Lokaal 10   Gitaar – Gerhard Koele                            14:10 – 19:30

 

ZATERDAG

Lokaal 4     Muziek op Schoot, Muziek voor Peuters, Verteltheater en Dansen en bewegen voor Kleuters – Annemarie Rijkee. (nog niet gestart)